Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

   

Bilişim sektöründe bilgisayar ve yan ürünlerinin kurumsal ve bireysel alanda satışını gerçekleştiren,satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu ilkeyi benimseyerek hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyen bir kuruluşuz.

Müşterilerimizin isteklerini her zaman ciddiye alan satış,servis ve satış sonrasında yaşanılan tüm sorunların üzerine giderek satış,servis ve buna bağlı birimler olmak üzere en kısa zamanda çözüm sunmak birinci vazifemizdir.

Firmamız personelleri satış ve servisini üstlendiğimiz markaların düzenli olarak eğitim ve seminerlerine katılıp bilgilerini güncelleyerek eksiksiz destek sunmaktadırlar.

Şirketimizin faaliyet alanları içerisinde Apple Servis, Macintosh tabanlı bilgisayarların satışı,bakımı ve tamiri,proje bazında kurumsal çözüm,lisanslama ve lisanslama çözümleri,Xerox baskı çözümleri,Apple sıfır ve 2. El ürün alış ve satışı (Teşhir,Yenileme,Demo) network ve alt yapı kurulumu gibi hizmetler yer almaktadır.

macbilisim.com ile hedefimiz Türkiye genelinde bulunan Apple kullanıcılarını uygun fiyatlı ürün sahibi yapmak.

MacBilisim Bilgisayar olarak, Apple Servis ve Apple Satış alanında uzman kadromuz ile 7/24 yanınızda olmayı hedefliyoruz.Apple Servis - Apple Satış

 

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...