Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

 

Kullanmakta olduğunuz bu internet sitesi Mac Bilisim Bilgisayar ve Dan. Hiz. (Fatura ismi ve adresi) tarafından yayınlanmakta olup, üyelerin ürünlere kolayca ulaşması amacı ile Mac Bilisim Bilgisayar ve Dan. Hiz. tarafından geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Sitemize üye olurken bir takım kişisel bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgiler, üyelerimize kaliteli hizmet sunma, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetlerinde bulunma, irtibat kurma, bilgi güncelleme, ödemelerin gerçekleştirilmesi vb. amaçla kullanılmaktadır. Vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için çok önemlidir ve alışveriş yaparken kullandığınız bu kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Mac Bilisim Bilgisayar ve Dan. Hiz.’in ve www.macbilisim.com ' un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz ise, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde macbilisim.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin macbilisim.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...